TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyöseminaari, 0 op
Bachelor's Thesis Seminar in Industrial Engineering and Management

Toteutuskerta TTA-10002 2019-02

Opetus

Periodi 3 - 4
Opetusmuodot Muu suoritus, aikatauluton, Seminaari, Luento, Harjoitusryhmä
Vastuuhenkilö Tuomas Korhonen, Jussi Valta

Arvosteluasteikko

Arvosteluasteikko on numeerinen (0-5)

Suoritusvaatimukset

Hyväksytysti suoritettu kirjallinen kandidaatintyö, osallistuminen seminaarityöskentelyyn, hyväksytysti suoritettu kypsyysnäyte, osallistuminen tieteellisen kirjoittamisen ja tiedonhaun oppimistapahtumiin, puheviestinnän ja neuvottelutaidon harjoitus.

TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Lec/01 (*) Mon 13.01.2020 12:00 - 14:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Lec/01 (*) Mon 20.01.2020 12:00 - 14:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Lec/01 (*) Mon 27.01.2020 12:00 - 14:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Lec/01 (*) Mon 03.02.2020 12:00 - 14:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/01 Mon 10.02.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/05 Mon 10.02.2020 14:00 - 16:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/02 Tue 11.02.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/07 Tue 11.02.2020 13:00 - 15:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/04 Wed 12.02.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/03 Wed 12.02.2020 12:00 - 14:00
(Peruttu) TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/03 Wed 12.02.2020 14:00 - 16:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/06 Thu 13.02.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/08 Fri 14.02.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/01 Mon 17.02.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/06 Mon 17.02.2020 13:00 - 15:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/02 Tue 18.02.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/08 Tue 18.02.2020 13:00 - 15:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/04 Wed 19.02.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/03 Wed 19.02.2020 14:00 - 16:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/05 Thu 20.02.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/07 Fri 21.02.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyöseminaari/Sem/05 Wed 15.04.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyöseminaari/Sem/06 Wed 15.04.2020 14:00 - 16:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyöseminaari/Sem/09 Mon 20.04.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/04 Mon 20.04.2020 14:00 - 16:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyöseminaari/Sem/10 Tue 21.04.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/06 Tue 21.04.2020 14:00 - 16:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/01 Wed 22.04.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/03 Wed 22.04.2020 14:00 - 16:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/02 Thu 23.04.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/Sem/05 Fri 24.04.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/EG02/01 (*) Tue 14.01.2020 10:00 - 11:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/EG02/01 (*) Tue 21.01.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/EG02/01 (*) Tue 28.01.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/EG02/01 (*) Tue 04.02.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyöseminaari/EG01/01 Wed 22.01.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyöseminaari/EG02/01 Wed 29.01.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/EG01/01 (*) Thu 16.01.2020 10:00 - 11:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/EG01/01 (*) Thu 23.01.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/EG01/01 (*) Thu 30.01.2020 10:00 - 12:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyöseminaari/EG01/01 Thu 30.01.2020 14:00 - 16:00
TTA-10002 Tuotantotalouden kandidaatintyö/EG01/01 (*) Thu 06.02.2020 10:00 - 12:00
Kirjaston tiedonhakuosuuden suoritusmerkintä Sat 02.05.2020 16:00 - 16:00