ASE-1131 Automaatio, 5 op
Automation

Toteutuskerta ASE-1131 2019-01

Opetus

Periodi 3 - 4
Opetusmuodot Luento, Tentti, Harjoitukset
Vastuuhenkilö Veli-Pekka Pyrhönen

Arvosteluasteikko

Arvosteluasteikko on numeerinen (0-5)

Kohderyhmät

Automaatiotekniikka , Avoimen opiskelijat , Konetekniikka , Sähkötekniikka , Tekniikan kandidaattiopiskelijat , Teknis-luonnontieteellinen , Ympäristö- ja energiatekniikka

tentti Tue 05.05.2020 09:00 - 12:00
ASE-1131 Automaatio/Lec/01 Thu 09.01.2020 10:00 - 12:00
ASE-1131 Automaatio/Lec/01 Mon 17.02.2020 12:00 - 14:00
(Peruttu) ASE-1131 Automaatio/Lec/01 Mon 17.02.2020 14:00 - 16:00
ASE-1131 Automaatio/Lec/01 Tue 18.02.2020 17:00 - 20:00
ASE-1131 Automaatio/Lec/01 Mon 20.04.2020 16:00 - 18:00
ASE-1131 Automaatio/Lec/01 Tue 21.04.2020 17:00 - 20:00
ASE-1131 Automaatio/E/01 Thu 23.01.2020 12:00 - 14:00
ASE-1131 Automaatio/E/01 Tue 28.01.2020 14:00 - 16:00
ASE-1131 Automaatio/E/02 Wed 29.01.2020 10:00 - 12:00
ASE-1131 Automaatio/E/03 Thu 30.01.2020 12:00 - 14:00
ASE-1131 Automaatio/E/01 Mon 02.03.2020 12:00 - 14:00
ASE-1131 Automaatio/E/02 Tue 03.03.2020 10:00 - 12:00
ASE-1131 Automaatio/E/03 Wed 04.03.2020 10:00 - 12:00
ASE-1131 Automaatio/E/04 Thu 05.03.2020 10:00 - 12:00