RAK-33610 Betonisillat, 5 op
Concrete Bridges

Toteutuskerta RAK-33610 2019-01

Opetus

Periodi 1 - 2
Opetusmuodot Luento, Tentti
Vastuuhenkilö Anssi Laaksonen

Arvosteluasteikko

Arvosteluasteikko on numeerinen (0-5)

Suoritusvaatimukset

Hyväksytysti suoritetut harjoitustyöt ja tentti luentojen sisällöstä.

Kohderyhmät

Rakennustekniikka

Tentti Tue 17.12.2019 09:00 - 12:00
Tentti Thu 20.02.2020 17:00 - 20:00
Tentti Thu 16.04.2020 17:00 - 20:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 27.08.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 03.09.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 10.09.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 17.09.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 24.09.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 01.10.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 08.10.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 22.10.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 29.10.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 05.11.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 12.11.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 19.11.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 26.11.2019 14:00 - 16:00
RAK-33610 Betonisillat/Lec/01 Tue 03.12.2019 14:00 - 16:00

Oppimateriaali

Tyyppi Nimi Tekijä ISBN Lisätiedot Kieli Tenttimateriaali
Muu verkkomateriaali Soveltamisohjeet ja muu sillansuunnittelun ohhjeistus Liikennevirasto Suomi Ei
Opintomoniste Betonisillat Laaksonen, A. Suomi Kyllä