RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi, 5 op
Structural Optimization

Toteutuskerta RAK-33081 2019-01

Opetus

Periodi 3 - 4
Opetusmuodot Luento, Tentti, Harjoitukset
Vastuuhenkilö Jarmo Poutala

Arvosteluasteikko

Arvosteluasteikko on numeerinen (0-5)

Kohderyhmät

Konetekniikka , Rakennustekniikka

Tentti Tue 12.05.2020 09:00 - 13:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 13.01.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 20.01.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 27.01.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 03.02.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 10.02.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 17.02.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 02.03.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 09.03.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 16.03.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 23.03.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 30.03.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/Lec/01 Mon 06.04.2020 12:00 - 15:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/E/01 Fri 24.01.2020 12:00 - 14:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/E/01 Fri 31.01.2020 12:00 - 14:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/E/01 Fri 07.02.2020 12:00 - 14:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/E/01 Fri 14.02.2020 12:00 - 14:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/E/01 Fri 21.02.2020 12:00 - 14:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/E/01 Fri 06.03.2020 12:00 - 14:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/E/01 Fri 13.03.2020 12:00 - 14:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/E/01 Fri 20.03.2020 12:00 - 14:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/E/01 Fri 27.03.2020 12:00 - 14:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/E/01 Fri 03.04.2020 12:00 - 14:00
RAK-33081 Kantavien rakenteiden optimointi/E/01 Fri 17.04.2020 12:00 - 14:00