RAK-23546 Computational Geotechnics II, 5 cr

Toteutuskerta RAK-23546 2019-01

Opetus

Periodi 3 - 4
Opetusmuodot Monimuoto-opetus, Tentti
Vastuuhenkilö Juho Mansikkamäki

Arvosteluasteikko

Numerical evaluation scale (0-5)

Suoritusvaatimukset

Exam and course work

Kohderyhmät

International Students , Jatkotutkinto-opiskelijat , Rakennustekniikka

Lisätietoja toteutuksesta

The course is organized every second year.

Exam Wed 06.05.2020 13:00 - 16:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 13.01.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 16.01.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 20.01.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 23.01.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 27.01.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 30.01.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 03.02.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 06.02.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 10.02.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 13.02.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 17.02.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 20.02.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 02.03.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 05.03.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 09.03.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 12.03.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 16.03.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 19.03.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 23.03.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 26.03.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 30.03.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 02.04.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 06.04.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 16.04.2020 12:00 - 14:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/01 Mon 20.04.2020 09:00 - 11:00
RAK-23546 Computational Geotechnics II/O/02 Thu 23.04.2020 12:00 - 14:00

Oppimateriaali

Tyyppi Nimi Tekijä ISBN Lisätiedot Kieli Tenttimateriaali
Book Eurocode 7 English No
Lecture slides Lecture materials TUT English Yes
Other online content Plaxis-manuals Plaxis bv English Yes