PLA-32832 Web-järjestelmät, 5 op
Web-Based Systems

Toteutuskerta PLA-32832 2019-01

Opetus

Periodi 4 - 5
Opetusmuodot Monimuoto-opetus, Seminaari
Vastuuhenkilö Timo Mäkinen

Arvosteluasteikko

Arvosteluasteikko on numeerinen (0-5)

Suoritusvaatimukset

harjoitustehtävät, tentti

Kohderyhmät

Porin opiskelijat

PLA-32832 Web-järjestelmät/O/01 Fri 06.03.2020 09:00 - 11:00
PLA-32832 Web-järjestelmät/O/01 Fri 13.03.2020 09:00 - 11:00
PLA-32832 Web-järjestelmät/O/01 Fri 20.03.2020 09:00 - 11:00
PLA-32832 Web-järjestelmät/O/01 Fri 27.03.2020 09:00 - 11:00
PLA-32832 Web-järjestelmät/O/01 Fri 03.04.2020 09:00 - 11:00
PLA-32832 Web-järjestelmät/O/01 Fri 24.04.2020 09:00 - 11:00
PLA-32832 Web-järjestelmät/O/01 Fri 15.05.2020 09:00 - 11:00
PLA-32832 Web-järjestelmät/O/01 Fri 22.05.2020 09:00 - 11:00
PLA-32832 Web-järjestelmät/Sem/01 Fri 28.02.2020 16:00 - 18:00
PLA-32832 Web-järjestelmät/Sem/01 Fri 17.04.2020 16:00 - 19:00
PLA-32832 Web-järjestelmät/Sem/01 Fri 08.05.2020 16:00 - 19:00

Oppimateriaali

Tyyppi Nimi Tekijä ISBN Lisätiedot Kieli Tenttimateriaali
Muu verkkomateriaali Syväsukellus moderniin websovelluskehitykseen Matti Luukkainen Materiaalista käytetään tuoreinta, ennen kurssitoteutusta julkaistua, versiota. Suomi Kyllä
Muu verkkomateriaali Web technology for developers MDN Web Docs Englanti Ei