MOL-53286 Advanced Surface Engineering, 5 cr

Toteutuskerta MOL-53286 2019-01

Opetus

Periodi 3 - 4
Opetusmuodot Luento, Tentti, Harjoitukset
Vastuuhenkilö Johanna Ruoranen, Petri Vuoristo

Arvosteluasteikko

Numerical evaluation scale (0-5)

Suoritusvaatimukset

Exam from given material. Practical work.

Exam Wed 06.05.2020 17:00 - 20:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 10.01.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 17.01.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 24.01.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 31.01.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 07.02.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 14.02.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 21.02.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 06.03.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 13.03.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 20.03.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 27.03.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 03.04.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 17.04.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/Lec/01 Fri 24.04.2020 09:00 - 11:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 10.01.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 17.01.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 24.01.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 31.01.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 07.02.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 14.02.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 21.02.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 06.03.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 13.03.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 20.03.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 27.03.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 03.04.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 17.04.2020 11:00 - 13:00
MOL-53286 Advanced Surface Engineering/E/01 (*) Fri 24.04.2020 11:00 - 13:00