MEI-61007 Computer Aided Engineering, 5 cr

Toteutuskerta MEI-61007 2019-01

Kuvaus

Course implementation details will be given in the course moodle.

Opetus

Periodi 1 - 2
Opetusmuodot Luento, Harjoitusryhmä
Vastuuhenkilö Jouko Laitinen, Antti Pulkkinen

Arvosteluasteikko

Numerical evaluation scale (0-5)

Suoritusvaatimukset

Personal exercises, project works and learning diary

Kohderyhmät

International Students , Konetekniikka , Science and Engineering, MSc (Tech) , Teknis-luonnontieteellinen

MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 26.08.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 02.09.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 09.09.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 16.09.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 23.09.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 30.09.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 07.10.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 21.10.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 28.10.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 04.11.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 11.11.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 18.11.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 25.11.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/Lec/01 Mon 02.12.2019 10:00 - 12:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 26.08.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 02.09.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 09.09.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 16.09.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 23.09.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 30.09.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 07.10.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 21.10.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 28.10.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 04.11.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 11.11.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 18.11.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 25.11.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG01/01 Mon 02.12.2019 14:00 - 16:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 30.08.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 06.09.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 13.09.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 20.09.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 27.09.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 04.10.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 11.10.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 25.10.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 01.11.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 08.11.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 15.11.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 22.11.2019 12:00 - 14:00
MEI-61007 Computer Aided Engineering/EG02/01 Fri 29.11.2019 12:00 - 14:00