IHA-3316 Automation in Heavy Machines, 5 cr

Toteutuskerta IHA-3316 2019-01

Opetus

Periodi 1 - 2
Opetusmuodot Monimuoto-opetus, Luento, Harjoitukset
Vastuuhenkilö Liisa Aha

Arvosteluasteikko

Numerical evaluation scale (0-5)

Suoritusvaatimukset

Hyväksytysti suoritetut harjoitustyöt ja tentti

IHA-3316 Automation in Heavy Machines/O/01 Mon 09.09.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/O/02 Wed 11.09.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/O/01 Mon 16.09.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/O/02 Wed 18.09.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/O/01 Mon 23.09.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/O/02 Wed 25.09.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/O/01 Mon 30.09.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/O/02 Wed 02.10.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/O/01 Mon 07.10.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/O/02 Wed 09.10.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/Lec/01 Tue 27.08.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/Lec/02 Wed 28.08.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/Lec/01 Tue 03.09.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/Lec/02 Wed 04.09.2019 10:00 - 12:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/01 Wed 23.10.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/02 Thu 24.10.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/01 Wed 30.10.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/02 Thu 31.10.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/01 Wed 06.11.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/02 Thu 07.11.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/01 Wed 13.11.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/02 Thu 14.11.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/01 Wed 20.11.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/02 Thu 21.11.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/01 Wed 27.11.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/02 Thu 28.11.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/01 Wed 04.12.2019 12:00 - 14:00
IHA-3316 Automation in Heavy Machines/E/02 Thu 05.12.2019 12:00 - 14:00