IHA-2101 Hydraulitekniikka, 5 op
Oil Hydraulic Engineering

Toteutuskerta IHA-2101 2019-01

Opetus

Periodi 3 - 4
Opetusmuodot Luento, Tentti, Harjoitusryhmä
Vastuuhenkilö Petteri Multanen

Arvosteluasteikko

Arvosteluasteikko on numeerinen (0-5)

Suoritusvaatimukset

Harjoitustyö ja tentti.

Tentti Fri 15.05.2020 17:00 - 20:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 07.01.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 14.01.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 21.01.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 28.01.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 04.02.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 11.02.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 18.02.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 03.03.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 10.03.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 17.03.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 24.03.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 31.03.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 07.04.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/Lec/01 Tue 21.04.2020 12:00 - 14:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG01/01 Mon 10.02.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG01/01 Mon 17.02.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG01/01 Mon 02.03.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG01/01 Mon 09.03.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG01/01 Mon 16.03.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG01/01 Mon 23.03.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG01/01 Mon 30.03.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG01/01 Mon 06.04.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG01/01 Mon 20.04.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG02/01 Tue 11.02.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG02/01 Tue 18.02.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG02/01 Tue 03.03.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG02/01 Tue 10.03.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG02/01 Tue 17.03.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG02/01 Tue 24.03.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG02/01 Tue 31.03.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG02/01 Tue 07.04.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG02/01 Tue 21.04.2020 14:00 - 16:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG03/01 Wed 12.02.2020 08:00 - 10:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG03/01 Wed 19.02.2020 08:00 - 10:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG03/01 Wed 04.03.2020 08:00 - 10:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG03/01 Wed 11.03.2020 08:00 - 10:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG03/01 Wed 18.03.2020 08:00 - 10:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG03/01 Wed 25.03.2020 08:00 - 10:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG03/01 Wed 01.04.2020 08:00 - 10:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG03/01 Wed 15.04.2020 08:00 - 10:00
IHA-2101 Hydraulitekniikka/EG03/01 Wed 22.04.2020 08:00 - 10:00