BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet, 4 op
Introduction to Biomeasurements

Toteutuskerta BMT-1511 2019-01

Opetus

Periodi 2
Opetusmuodot Luento, Tentti, Harjoitukset, Harjoitusryhmä
Vastuuhenkilö Anton Kontunen, Mikko Peltokangas, Antti Vehkaoja

Arvosteluasteikko

Arvosteluasteikko on numeerinen (0-5)

Suoritusvaatimukset

Hyväksytysti suoritetut harjoitukset, laboratoriotyöt ja tentti.

Kohderyhmät

Biotekniikka

Tentti Fri 13.12.2019 09:00 - 12:00
Tentti Thu 23.01.2020 17:00 - 20:00
Tentti Thu 05.03.2020 17:00 - 20:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/Lec/01 Tue 22.10.2019 10:00 - 12:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/Lec/02 Wed 23.10.2019 14:00 - 16:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/Lec/01 Tue 29.10.2019 10:00 - 12:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/Lec/02 Wed 30.10.2019 14:00 - 16:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/Lec/01 Tue 05.11.2019 10:00 - 12:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/Lec/02 Wed 06.11.2019 14:00 - 16:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/Lec/01 Tue 12.11.2019 10:00 - 12:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/Lec/02 Wed 13.11.2019 14:00 - 16:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/Lec/01 Tue 19.11.2019 10:00 - 12:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/Lec/02 Wed 20.11.2019 14:00 - 16:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/E/01 Thu 31.10.2019 12:00 - 14:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/E/01 Thu 07.11.2019 12:00 - 14:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/E/01 Thu 14.11.2019 12:00 - 14:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/E/01 Thu 21.11.2019 12:00 - 14:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/E/01 Thu 28.11.2019 12:00 - 14:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/EG01/01 Mon 25.11.2019 14:00 - 16:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/EG01/01 Mon 02.12.2019 14:00 - 16:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/EG01/02 Tue 26.11.2019 10:00 - 12:00
BMT-1511 Biomittausten ja -kuvantamisen perusteet/EG01/02 Tue 03.12.2019 10:00 - 12:00