Ota yhteyttä - Tampereen teknillinen yliopisto

Ota yhteyttä!

Autamme sinua ja yritystäsi löytämään yliopistosta oikean osaajan, kumppanin tai palvelun kulloiseenkin tarpeeseesi. Järjestämme myös yrityksille suunnattuja tapahtumia ja vierailuja. Ota yhteyttä!

TTY:n tapahtumatiedote yrityksille


TTY järjestää paljon yrityksille relevantteja tapahtumia, kuten seminaareja, messuja ja konferensseja. Tulevat tapahtumat kootaan yhteen TTY:n tapahtumatiedotteeseen. Tiedote julkaistaan kerran kuukaudessa. Tilaa uutiskirje, niin saat tiedon tulevista yrityksille suunnatuista tapahtumistamme sekä uutisista suoraan sähköpostiisi, tai lue uusin tapahtumatiedote!

Palveluosoite:
yrityspalvelut@tut.fi

Yritysyhteistyön kontaktihenkilöt:

Yritysyhteyspäällikkö
Heini Wallander
heini.wallander@tut.fi
040 849 0336

Yritysyhteyspäällikkö, pk-yritysyhteistyö
Marja Hyypiä
marja.hyypia@tut.fi
050 300 3611

Kampusareenan verkostomanageri
Marjut Kemiläinen
marjut.kemilainen@tut.fi
040 737 2787

Varainhankinta ja sidosryhmäsuhteet:

Brändijohtaja
Jaana Kaartinen
jaana.kaartinen@tut.fi
050 370 4518

Projektipäällikkö
Soile Harjala
soile.harjala@tut.fi
040 849 0200

TTY Työelämäpalvelut:
Palveluosoite career@tut.fi

Suunnittelija
Kaisa Niskanen
kaisa.niskanen@tut.fi
050 300 5964

TUTLab:
Palveluosoite tutlab@tut.fi

Täydennyskoulutus:
Palveluosoite edutech@tut.fi

Edutechin johtaja
Paula Ihalainen
paula.ihalainen@tut.fi
040 771 0013

Edupoint
Palveluosoite edupoint@tut.fi
Puh. 03 311 511
Pohjoisranta 11 A (PL 300)
28101 Pori

Yrittäjyys:
Palveluosoite y-kampus@tut.fi
Tarkempi yhteyshenkilölistaus (ks. Y-Kampus Hervanta)

TTY:n tukisäätiö
toiminnanjohtaja
Mira Toroi
tukisaatio@tut.fi
puh. 040 553 2344

 

Päivittäjä: Marja Hyypiä, 11.10.2017 14:00.
Sisällöstä vastaa: Kemiläinen Marjut
Asiasanat: palvelut ja yhteistyö, tutkimuspalvelut, apua, info, yhteyshenkilö, kontaktihenkilö, kontakti, tukipalvelu