Ota yhteyttä - Tampereen teknillinen yliopisto

Ota yhteyttä!

Tampereen teknillisen yliopiston palveluhenkilökunta auttaa löytämään osaajan, kumppanin tai palvelun, järjestää tapahtumia ja vierailuja sekä toimii yhteyspisteenä yritysten yhteydenotoille. Autamme mielellämme!

TTY:n tapahtumatiedote yrityksille


TTY järjestää paljon yrityksille relevantteja tapahtumia, kuten seminaareja, messuja ja konferensseja. Tulevat tapahtumat kootaan yhteen TTY:n tapahtumatiedotteeseen. Tiedote julkaistaan kerran kuukaudessa. Tilaa uutiskirje, niin saat tiedon tulevista yrityksille suunnatuista tapahtumistamme sekä uutisista suoraan sähköpostiisi, tai lue uusin tapahtumatiedote!

Palveluosoite:
yrityspalvelut@tut.fi

Yritysyhteistyön kontaktihenkilöt:

Yritysyhteyspäällikkö (vanhempainvapaalla 20.6.2016 alkaen)
Heini Wallander
heini.wallander@tut.fi

Yritysyhteyspäällikkö
Juha Raipala
juha.raipala@tut.fi
040 849 0336

Yritysyhteyspäällikkö, pk-yritysyhteistyö
Marja Hyypiä
marja.hyypia@tut.fi
050 300 3611

Kampusareenan verkostomanageri
Marjut Kemiläinen
marjut.kemilainen@tut.fi
040 737 2787

Koordinaattori, opiskelijayhteistyö
Annukka Hämäläinen
annukka.e.hamalainen@tut.fi
050 301 5719

Strategiset kumppanuudet:

Kumppanuusjohtaja
Anne-Mari Järvelin
anne-mari.jarvelin@tut.fi
040 705 6944

Varainhankinta ja alumniasiat:
Projektipäällikkö
Soile Harjala
soile.harjala@tut.fi
040 849 0200

TTY Työelämäpalvelut:
Palveluosoite career@tut.fi

Suunnittelija
Kaisa Niskanen
kaisa.niskanen@tut.fi
050 300 5964

TUTLab:
Palveluosoite tutlab@tut.fi

Täydennyskoulutus:
Palveluosoite edutech@tut.fi

Edutechin johtaja
Paula Ihalainen
paula.ihalainen@tut.fi
040 771 0013

Edupoint
Palveluosoite edupoint@tut.fi
Puh. 03 311 511
Pohjoisranta 11 A (PL 300)
28101 Pori

Yrittäjyys:
Palveluosoite y-kampus@tut.fi
Tarkempi yhteyshenkilölistaus (ks. Y-Kampus Hervanta)

TTY:n tukisäätiö
toiminnanjohtaja
Riitta Aspila
riitta.aspila@tut.fi
puh. 040 553 2344

 

Päivittäjä: Marja Hyypiä, 11.04.2017 10:49.
Sisällöstä vastaa: Wallander Heini
Asiasanat: palvelut ja yhteistyö, tutkimuspalvelut, apua, info, yhteyshenkilö, kontaktihenkilö, kontakti, tukipalvelu