Ota yhteyttä - Tampereen teknillinen yliopisto

Ota yhteyttä!

Autamme sinua ja yritystäsi löytämään yliopistosta oikean kontaktin tai palvelun kulloiseenkin tarpeeseesi. Järjestämme myös yrityksille suunnattuja tapahtumia ja vierailuja. Ota yhteyttä!

TTY järjestää paljon yrityksille relevantteja tapahtumia, kuten seminaareja, messuja ja konferensseja. Tulevat tapahtumat kootaan kerran kuukaudessa lähetettävään TTY:n tapahtumatiedotteeseen. Tilaa tai lue uusin tapahtumatiedote!

Yrityspalvelut:
Palveluosoite yrityspalvelut@tut.fi

Yritysyhteistyön kontaktihenkilöt:

Yritysyhteyspäällikkö
Pasi Vakaslahti
pasi.vakaslahti@tut.fi
040 511 6128

Yritysyhteyspäällikkö, pk-yritysyhteistyö
Marja Hyypiä
marja.hyypia@tut.fi
050 300 3611

Kampusareenan verkostomanageri
Marjut Kemiläinen
marjut.kemilainen@tut.fi
040 737 2787

Varainhankinta ja sidosryhmäsuhteet:

Brändijohtaja
Jaana Kaartinen
jaana.kaartinen@tut.fi
050 370 4518

Projektipäällikkö
Soile Harjala
soile.harjala@tut.fi
040 849 0200

TTY Työelämäpalvelut:
Palveluosoite career@tut.fi

Suunnittelija
Kaisa Niskanen
kaisa.niskanen@tut.fi
050 300 5964

TUTLab:
Palveluosoite tutlab@tut.fi

Täydennyskoulutus:
Palveluosoite edutech@tut.fi

Edutechin johtaja
Paula Ihalainen
paula.ihalainen@tut.fi
040 771 0013

Edupoint:
Palveluosoite edupoint@tut.fi
Puh. 03 311 511
Pohjoisranta 11 A (PL 300)
28101 Pori

Yrittäjyys:
Palveluosoite y-kampus@tut.fi
Tarkempi yhteyshenkilölistaus (ks. Y-Kampus Hervanta)

TTY:n tukisäätiö
toiminnanjohtaja
Mira Toroi
tukisaatio@tut.fi
puh. 040 553 2344

 

Päivittäjä: Marjut Kemiläinen, 14.11.2018 15:52.
Sisällöstä vastaa: Kemiläinen Marjut
Asiasanat: palvelut ja yhteistyö, tutkimuspalvelut, apua, info, yhteyshenkilö, kontaktihenkilö, kontakti, tukipalvelu